Profil společnosti

HANÁK interiérové studio ProCeram

Společnost ProCeram neustále investuje do rozvoje společnosti, a proto na jaře roku 2016 otevřela největší centrum (New Living Center). Na ploše 7000 m² najdete v 5 patrech expozice nejprestižnějších značek a jejich ucelený sortiment. V jednotlivých vzorkovnách vám představíme interiérový nábytek, kuchyně a koupelny, doplněné o prezentaci světel, dekorací, látek apod.

Spoluprací s českou společností HANÁK NÁBYTEK vám nabízíme vybavení interiéru generacemi prověřeným nábytkem. Součástí naší filozofie je kvalitní klientský servis a individuální přístup. Máme vlastní odborné prodejce a architekty, kteří jsou vám po celou dobu k dispozici.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.