Přeskočit na hlavní obsah

HANÁK ERGONOMY 25

Naše nejnovější konstrukční řešení HANÁK ERGONOMY 25, které se propisuje do všech modelů kuchyní a veškerého nábytku HANÁK, poskytuje nejen více prostoru, ale zásadně mění způsob, jakým vnímáme pohodlí a ergonomii. Inovativní řešení přináší také řadu dalších benefitů pro vaši maximální spokojenost.

 

Hlavní Benefity
ERGONOMY 25

Prostor bez kompromisů

Zvýšené a hlubší horní skříňky nabízí nepředstavitelné množství úložného prostoru pro veškeré vaše nádobí a kuchyňské potřeby. Zapomeňte na přeplněné skříně, kde nemůžete nic najít. S HANÁK ERGONOMY 25 je každý talíř, miska či hrnec na svém místě. 

Inovace, která svítí

Naše digestořové skříně s novou konstrukcí, umožňují průběžné osvětlení po celé délce horních skříní. Tento nově vzniklý prostor nejenže zlepší využití kuchyně, ale přinese i nový světelný rozměr vašemu vaření. Digestořová skříň navíc nabízí nový úložný prostor pro kořenky, kuchařky a další nezbytené pomocníky, které je dobré mít vždy po ruce. 

Více než jen pracovní plocha

Spodní skříně s větší hloubkou a výškou neznamenají jen více úložného místa. Je to revoluce v ergonomii. Novou výškou spodních skříní reflektujeme vývoj tělesné výšky člověka a přinášíme vám tak lepší ergonomické vlastnosti a komfort při vaření. Nová délka a hloubka našich zásuvek znamená více místa pro vaše kuchyňské potřeby a současně větší prostor pro odvod tepla pod indukční deskou. 

Větší, lepší, ekologičtější

Novou hloubkou technických skříní získáváte větší odtahový prostor pro vaše spotřebiče, jejich šetrnější užívání a úsporu energií. S HANÁK ERGONOMY 25 jdeme ruku v ruce s moderními technologiemi a současně dbáme na budoucnost a ekologii. Také u technických skříní zvedáme jejich výšku.