Přeskočit na hlavní obsah

Společnost ProCeram neustále investuje do rozvoje společnosti, a proto na jaře roku 2016 otevřela největší centrum (New Living Center). Na ploše 7000 m² najdete v 5 patrech expozice nejprestižnějších značek a jejich ucelený sortiment. V jednotlivých vzorkovnách vám představíme interiérový nábytek, kuchyně a koupelny, doplněné o prezentaci světel, dekorací, látek apod.

Spoluprací s českou společností HANÁK NÁBYTEK vám nabízíme vybavení interiéru generacemi prověřeným nábytkem. Součástí naší filozofie je kvalitní klientský servis a individuální přístup. Máme vlastní odborné prodejce a architekty, kteří jsou vám po celou dobu k dispozici.

Náš tým

Ing. Michal Zadák

vedoucí střediska interiéry

Martina Zelenková

referentka obchodního oddělení

Ing. Simona Kmochová

referentka obchodního oddělení

Eva Bencová

návrhářka interiérů

Ing. Lenka Šafaříková

vedoucí střediska montáží interiérů

Galerie showroomu

Přijďte se podívat osobně, rádi Vás poznáme.    Kontakty

Naše realizace

První schůzka

1.

Přibližný půdorys prostoru

Na první schůzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografie prostoru

Při prvním jednáním nám hodně pomohou a mohou dočasně zastoupit funkci zpracovaného půdorysu také fotografie Vašeho prostoru. Zde uvidíme aktuální připravenost a probereme možnosti jeho řešení. 

3.

Inspirace

Pokud máte uložené obrázky interiérů a stylů bydlení, které se Vám líbí ze sociálních sítí nebo webových stránek, neváhejte je s sebou na první schůzku také přinést. 

4.

Vaše oblíbené

Pokud nemáte ještě představu o Vašem interiéru, projděte si naše webové stránky a přes funkci srdíčka si vyberte, co se Vám líbí. Pak jen stačí odeslat přes kontaktní formulář Váš výběr nebo nám ho přímo nasdílet.

Oblíbené

Nábytek

Ostatní sortiment

Aktuálně

Akustické panely ALEGRO

  • Novinky

Designový model WAVE

  • Novinky